DEVA-Gym

náš príbeh

Náš DEVA-Gym ponúka kompletnú starostlivosť o ľudské zdravie. Základ, ktorý dodržujeme je diagnostika a pomenovanie problému, s ktorým nás človek navštívi. Našimi funkčnými a prirodzenými cvičeniami upravujeme pohybový aparát. Ďalším našim cieľom je poskytnúť deťom všeobecnú pohybovú prípravu a základy pohybového rozvoja koordinácie, sily a reakcie. Individuálny prístup, posilnenie oslabených svalov a všestranná príprava zaručí, že z nášho DEVA-Gym odíde po tréningu nový človek.

manažérka a výživová poradkyňa

Mgr. Zuzana Macková

vzdelanie

vyštudovala jadrovú chémiu na Univerzite Komenského v Bratislave.

aktivity

niekoľko rokov pracovala vo farmaceutickom biznise, avšak posledných desať rokov sa venuje zdravej výžive a poradenstvu v tejto oblasti najmä u žien s hormonálnymi poruchami.

o mne

vášeň k pohybu a zdravému životnému štýlu ma priviedol k myšlienke otvoriť DEVA-Gym. Je to pohybové a regeneračné centrum zamerané najmä na zdravý rozvoj pohybu u detí, ale samozrejme aj u dospelých. Zároveň vediem kurzy Kangoo Jumps, kde sa vďaka dobrej hudbe uvoľníme, vyskáčeme a efektívne pod dohľadom našich trénerov precvičíme vnútorné brušné svaly a pánvové dno.

Email: zanamackova@gmail.com

fyzio-tréner

Bc. Michal Grman

vzdelanie

ukončený inštitút fyzioterapie, balneológie a liečebnej rehabilitácie na Univerzite sv. Cyrila a Metoda v Trnave

športové aktivity

organizátor a šéftréner letných futbalových kempov DEVA, tréner kategórie prípraviek v klube MFK Topoľčany

o mne

vzťah k futbalu a športu som mal už od skorého veku. Po zlomenine členku a operácií kolena som sa rozhodol, že svoju cestu zamierim na trénerskú pozíciu. Ako fyzioterapeut viem, že každý šport má svoju cenu a či už je to futbalista, hokejista alebo hádzanár, každý musí svoje zameranie kompenzovať správnymi cvičeniami, aby nedošlo k zraneniam. Preto je mojím cieľom, už od skorého veku, viesť deti hlavne k všestrannej pohybovej príprave.

Email: 1michal.grman@gmail.com

fyzioterapeut a tréner

Mgr. Mário Gieci

ukončené vzdelanie

Slovenská Zdravotnícka Univerzita v Bratislave so sídlom v Banskej Bystrici, odbor fyzioterapia

športové aktivity

člen organizačného tímu a aktívny účastník futbalových kempov na poste fyzioterapeut - tréner, v minulosti prednášajúci na kurzoch ,,Diagnostiky pre trénerov´´

o mne

v siedmich rokoch sa zo mňa vďaka tenisu stalo aktívne dieťa so záujmom o pohyb. Tenis mi dal pohybové základy, ktoré som v ďalších rokoch rozvíjal na poste hokejového brankára. Hokejovým brankárom som bol do svojich sedemnástich rokov. Pohyb vnímam ako prostriedok na sebavyjadrenie. Či si to uvedomujeme alebo nie, pohyb nám umožňuje vykonávať všetky tie aktivity, ktoré máme radi. Preto učím ľudí a najmä deti,  zdravému pohybu. Navádzam ich ako precítiť konkrétne svaly počas pohybu. Telo už potom samo vie, ako s novým pocitom efektívne naložiť.

Email: mario.gieci@gmail.com

tréner

Mgr. Martin Bárta

ukončené vzdelanie

Ukončené štúdium na UKF v Nitre, odbor šport a rekreácia

športové aktivity

aktívne sa venuje futbalu a trénerstvu

o mne

Šport je môj životný štýl. Od detstva sa aktívne venujem futbalu. Popri futbale som vyštudoval školu so zameraním na šport. Chcem sa uplatniť v zamestnaní, ktoré sa zaoberá práve zdravým pohybom, športom a som rád, že sa mi podarilo zamestnať hneď po ukončení školy v Deva gyme. Mojim cieľom je to, aby sa čo najviac ľudí venovalo športu a robili pre svoje zdravie maximum vďaka pohybu.

Email: m.barta777@gmail.com