Tradičná Tantra Joga

16.04.2018

Tradičná Tantra Jóga je mocná a liečivá kombinácia asán ( pozícií), dychových cvičení a meditácie. 
Má svoje korene v Indii a vyučuje sa v Shri Kali Ashrame pod vedením tantrického majstra Bhagavan Shri Shanmukha Anantha Natha. Ide o pomalú formu jogy, ktorá učí celé telo meditovať. Prináša hlbkovu relaxáciu na bunkovej úrovni tela . Budete vedený do relaxačného a meditatívneho stavu prostredníctvom jogových asán a dýchania. Naučíte sa sledovať vaše intuitívne vedomie tela a odnaučíme sa zameriavať pozornosť na dokonalé externé štandardy - či už v joge alebo v každodennom živote. Keď sa naučíte takto relaxovať, nechate odísť potrebu byť dokonalým pre seba i okolie a začne sa prejavovať vaše pravdivé a skutočné ja , z hlbky vašej duše..

Tradičná tantra yoga prináša z hĺbky vekov posolstvo uvoľnenia, liečenie a meditáciu tela na bunkovej úrovni. Dôrazom na jemné a nenásilné prevedenie asán v hlbokom ponore do tmy a ticha podvedomej múdrosti tela, zázračne rozširuje naše vnímanie plynutia telesnej vitálnej energie a zároveň ako vedľajší produkt láskyplne posúva hranice našej flexibility, lieči pohybovú sústavu a spevňuje svalovú hmotu. 

Jógova prax bude plynúť v meditatívnom tempe a budeme sa zameriavať na to, čo sa deje vo vnútri - v našom tele, čo nám umožní uvoľňovať staré vzorce, emócie a prúdenie energie.
Prepojenie Terapie pohybu( Tantra jóga) s Terapiou zvuku (solfegiho ladička, misa) a terapiou zmyslami (meditačné olejíčky a šamanské esencie i na odskúšanie i na predaj ) nás privedie do vnútornej rovnováhy a poznania. 
Na záver sa môžete tešiť na meditáciu vo zvukovej lázni Solfegiho ladičky duše a tibetskej misy.  
(viac o tom, čo je solfegiho ladička)


Tradičnou Tantra Jogou sprevádza :

Kristy Rybanská 

www.esencia.si  0904877718

CENA: 6 Eur/1,45 hod 

Dátum: Pondelok 16.4.2018 v DEVA Gyme

Čas: 19:00

REGISTRÁCIA / INFO: