Pohybovo-regeneračný pobyt

05.06.2018

Plánujete dovolenku cez leto, ale stále ste si nevybrali? DEVA-Gym, v spolupráci s organizáciou Wčielka-Eventy, pripravuje pre Vás pohybovo-regeneračné pobyty. Jeden na prekrásnom ostrove Cyprus a ďalšie dva sa uskutočnia na známom poloostrove Chalkidiki v Grécku.

Čo je to pohybovo-regeneračný pobyt?


Pohybovo-regeneračný pobyt bude v prvom rade zážitok. Pre Vás to bude príjemné spojenie dovolenky, tréningu a regenerácie pod dohľadom fyziotrénerov, zábavy a spoznávania bohatej gréckej a cyperskej kultúry.  

Od našich fyziotrénerov sa dozviete a naučíte nové poznatky, ktoré sa týkajú správneho dýchania, efektívneho precvičenia tela a samozrejme každého z Vás čaká jedna masáž. Tréningy a regenerácia sú naplánované tak, aby ich zvládol každý. Individuálny prístup nášho Michala a Mária zaručí, že si z tohto pobytu odnesiete nielen zdravšie a zregenerované telo, ale aj čistejšiu myseľ a lepšiu náladu.

Tieto campy organizujeme pre všetkých, ktorí chcú spojiť príjemné s užitočným. Keďže počet miest je obmedzený na desať ľudí, zabezpečí to individuálny prístup, pohodovú rodinnú atmosféru s veľkým benefitom akým sú tréningy, ktoré sú s Michalom a Máriom. Nasmerujú Vás správnymi cvičeniami k tomu, aby ste dostali telo do rovnováhy, a to nie len fyzickej, ale i psychickej. Tak ako sa vraví, v zdravom tele zdravý duch. Ďalším benefitom je prítomnosť výživovej poradkyne Zuzany. Veľmi dobre a presne Vám každému individuálne porozpráva, aká strava a potraviny sú pre Vás vhodné. 

Ubytovanie

Ubytovanie sprostredkuje organizácia Wčielka-eventy. Všetci budeme spoločne bývať v jednej prenajatej vile, ktorá bude blízko pláže. 

Strava

Strava bude na vlastné náklady, avšak v blízkosti budú reštaurácie a obchody, kde sa dá niečo kúpiť a následne potom uvariť v dome. Samozrejme, že bude možné sa vždy dohodnúť a spraviť si spoločné večere a posedenia.

Dĺžka každého campu bude 10 dní. 

Cyprus: 5.6.2018 - 15.6.2018

Thessaloniki / Chalkidiki: 15.6.2018 - 25.6.2018 a 25.6.2018 - 5.7.2018

Cena a záloha

Cena campu sa pohybuje celkovo od 650 € do 850€. Zahŕňa:

  • Sprostredkovanie obojsmernej letenky (Budapešť-Larnaka-Budapešť, transfer z letiska v Larnake) 200-250 €
  • Ubytovanie 200-250 € 
  • Poistenie cca. 20 €
  • Strava (závisí od toho ako a kde sa budete stravovať) cca. 150 €
  • Naše služby (tréningy, organizácia) 180€ - 220€ v závislosti od počtu osôb

Záloha sa platí 200€ (cena campu) a následne zabezpečíme letenky v čo najlepšej cene a ubytovanie. Je veľkou výhodou si rezervovať miesto čím skôr, pretože ceny sa postupne zvyšujú. Naša predbežná ponuka platí do 28.2.2018 (po tomto dátume môže nastať zmena ceny) 

Počas tohto obdobia Vás budeme informovať o aktualizáciach, či stave počtu prihlásených osôb.

Naším zámerom je zorganizovať pekný a obohacujúci pobyt, ktorý sa bude niesť v pohodovej atmosfére. Spoznáte sa s novými ľudmi, spravíte užitočnú činnosť pre Vaše telo a aj myseľ.

Budeme Vám veľmi vďační za akúkoľvek pripomienku alebo otázku :)

Prihlasovanie

Prihlásiť sa môžete na email: devagym1@gmail.com 
Ak potrebujete vedieť viac alebo máte otázky, pokojne píšte.